Jídelníček.1)

1. září 2017 v 19:19 | Skinnygirlisme
1.září


Snídaně : nic

Svačina : nic

Oběd : nic

Svačina : nic

Večeře : nic

❤❤Ráno jsem se vzbudila kolem půl desáté. Byla jsem unavená, protože jsem šla spát kolem páté ráno.
Hned po té, co jsem vstala z postele jsem si šla pro teplou vodu s citronem. (Prý je dobrá pro tělo a já mám vždycky pocit, že mě ráno nakopne a cítím se více energická.) Kolem půl jedenácté jsem začala dělat jógu. Už před měsícem jsem si stáhla aplikaci, která se jmenuje 'Asana Rebel' a teď se mi naskytla možnost ji konečně využít. Pustila jsem si program Fatburn yoga, který trvá patnáct minut a zaměřuje se na hubnutí. Je tam napsaný, že se má tím spálit 103 kalorií, ale nevim jako.XD Radši jsem si udělala ještě nějaké cviky, které jsem našla na Pinterestu, abych se cítila lépe. Pak jsem si šla udělat Matcha tea, kterého jsem si v obchodě nakoupila snad tuny. XD (Zrychluje metabolismus). Jenže nějak moc mi nejel a proto jsem si do něj vymačkala půlku malého citrónu a dala čajovou lžičku medu. Jelikož jsem byla doma sama, nemusela jsem nic nejíst, aniž bych se bála, že to mamka zjistí. - Měla totiž přijet až kolem půl sedmé. Potom,co přijela domů jsem jí řekla, že už jsem jedla a ona mi to uvěřila! Raduju se proto, že se mi tohle nestává často, protože mamka si můj jídelníček snaží hlídat.

A tím pádem, jsem za dnešek nesnedla nic, což se mi stalo poprvé v životě. Vždycky jsem alespoň trochu něco snědla a myslím, že na začátek docela dobrý.

Moje pocity jsou smíšený. Uznávám, že asi dvakrát jsem se musela v duchu přemlouvat, ale nakonec jsem byla spokojenější a hlad jsem ani moc nevnímala. Snažila jsem se spíše zabavit, takže celý den jsem tancovala po pokoji a ještě tím něco shodila.

Takže dnešek označím, jako jedno velké plus.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Irda Irda | Web | 1. září 2017 v 19:46 | Reagovat

určitě je lepší něco jíst než nic :) nemá to efekt dlouhodobě :)

2 Luciii Luciii | 2. září 2017 v 21:52 | Reagovat

♥ Dávej prosím pozor, aby to nebylo nic, nic, nic, nic, nic - NIC. Den to možná jde, ale Tvoje tělo nemůže žít z vody, vzduchu a teinu.

Také na to, že jedna ze základních a hlavních zásad jógy je pravdomluvnost :-)

Starej se dobře o svoje tělo a duši.
Neubližování nikomu a pravdomluvnost, to je jóga. Cvičení je jen jednou z jejích částí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama